(22) 834 57 89

© 2021 KONSOLID. Wszystkie prawa zastrzeżone.

Osiedle Rytmo

Żyj własnym rytmem!

Rozpoczęliśmy proces inwestycyjny związany z realizacją Osiedla Rytmo na Białołęce. To osiedle wyjątkowe – ma styl i kameralny charakter, a jego usytuowanie gwarantuje dostęp do wszelkich udogodnień oraz atrakcji, jakie dzielnica ma do zaoferowania. A jest ich niemało!

Białołęka to dzielnica uznawana za jedną z najprężniej rozwijających się w stolicy. Nie jest typową sypialnią Warszawy – ma rozwiniętą, zróżnicowaną infrastrukturę, dobrze funkcjonującą komunikację miejską i własne instytucje kulturalne. Jest też jedną z najbardziej zielonych dzielnic Warszawy. W jej granicach znajduje się wiele parków, lasów i łąk, co daje nieograniczone możliwości rekreacji.

Inwestycja mieszkaniowa

Warszawa (Białołęka)
ul. Skarbka z Gór 29

Rozpoczęcie prac:
II kwartał 2022

Oddanie budynku:
IV kwartał 2023

O inwestycji

Osiedle zaprojektowano zgodnie z najnowszymi trendami architektury miejskiej, które płynnie łączą funkcjonalność i estetykę. Wyróżnia je niska zabudowa, ciekawa elewacja z elementami tynku dekoracyjnego i kameralne klatki schodowe, w których zaplanowano tylko 5 mieszkań. Każda z nich wykończona jest atrakcyjną okładziną drewnopodobną. Wszystkie mieszkania posiadają wygodne balkony, a ich wnętrza zaprojektowano tak, aby oferowały mieszkańcom wiele możliwości aranżacji. Lokale na parterze mają własne ogródki. Atrakcyjna lokalizacja osiedla, ciekawa architektura i duży wybór mieszkań o różnych metrażach oraz liczne udogodnienia sprawiają, że można znaleźć tu swoje wymarzone miejsce do życia. Więcej szczegółów na stronie inwestycji www.rytmo.pl

Lokalizacja

Inwestycja realizowana jest przy ul. Skarbka z Gór, jednej z ważniejszych ulic Białołęki. Zalety tej lokalizacji to dobre skomunikowanie z innymi dzielnicami Warszawy oraz rozbudowana lokalna infrastruktura. Zmotoryzowani z pewnością docenią łatwy dostęp do obwodnicy Warszawy – trasy S7, a wybierający inne formy komunikacji, będą mogli skorzystać z usług ZTM i szybkiej kolei miejskiej. Planowana budowa kolejnej linii metra przewiduje 2 stacje na Białołęce.