(22) 834 57 89

© 2021 KONSOLID. Wszystkie prawa zastrzeżone.

12+

lat doświadczenia
w branży nieruchomości

O nas

Powstanie Spółki Konsolid

Spółka Konsolid powstała w  2009 roku w Warszawie w celu realizacji inwestycji budowlanych – posiada w pełni polski kapitał. Spółka została utworzona na solidnym fundamencie wiedzy i wieloletnim doświadczeniu w branży budowlanej. Od momentu powstania podejmowaliśmy się z powodzeniem realizacji i modernizacji, a także kompleksowych remontów istniejących obiektów oraz budowy nowych budynków o różnej kubaturze i przeznaczeniu: handlowo-przemysłowych, mieszkaniowych i użyteczności publicznej. W miarę rozwoju zdobywaliśmy nowe doświadczenia, które pozwalały na realizację coraz większych zleceń o różnorodnym charakterze, zarówno dla polskich, jak i zagranicznych klientów. Ten etap pomógł nam osiągnąć wszechstronność i przyczynił się do dalszego wzrostu kompetencji Spółki.

Zmiana profilu działalności

Zdobyte w ciągu 12. lat doświadczenie i pozytywne opinie klientów zachęciły nas do podjęcia decyzji o zmianie profilu działalności Spółki. Ich zaufanie i rekomendacje oraz własna chęć rozwoju, na równi z potrzebą pozytywnego kreowania przestrzeni, sprawiły, że zmieniliśmy profil działalności z generalnego wykonawcy robót budowlanych na dewelopera. Nowy charakter działalności pozwala nam na kompleksową obsługę inwestycji mieszkaniowych i komercyjnych oraz wykorzystanie naszych wszechstronnych doświadczeń. Obecnie realizujemy inwestycje mieszkaniowe w tzw. segmencie popularnym, jednak kolejnymi krokami w rozwoju Spółki będzie realizacja projektów premium oraz wejście na rynek PRS. 

Nasza filozofia

Filozofię naszej firmy najlepiej wyraża hasło „Wizja i profesjonalizm”, którym kierujemy się we wszystkich działaniach. Nadrzędnym priorytetem jest dla nas satysfakcja klientów oraz zaspokojenie ich indywidualnych potrzeb, związanych ze standardem i komfortem życia. Aby sprostać wysokim wymaganiom dzisiejszego rynku budowlanego, projektujemy i realizujemy inwestycje przyjazne dla ludzi oraz środowiska naturalnego. Nasze projekty wyróżniają się bogatą, zieloną architekturą krajobrazu, oraz wygodnymi przestrzeniami wspólnymi, z placami zabaw. W ten sposób stwarzamy mieszkańcom możliwość życia w harmonii z przyrodą, zachęcając ich do aktywnego spędzania wolnego czasu, rekreacji z rodziną i zdrowego stylu życia. To dla nas ważne, gdyż jako firma odpowiedzialna, staramy się na każdym kroku dbać o środowisko, na przykład używając w marketingu materiałów i papierów ekologicznych.

„Jako firma odpowiedzialna,
staramy się na każdym kroku
dbać o środowisko”
„Zaufanie i zadowolenie klientów są
dla nas priorytetem, w realizowane
inwestycje wkładamy całe serce.”

Nasza misja

Nasza misja: to kompleksowe projektowanie komfortowych oraz estetycznych przestrzeni, w których każdy będzie mógł odnaleźć swoje miejsce w wymarzonym domu lub mieszkaniu. Zawsze dbamy o funkcjonalny rozkład pomieszczeń, wysoki standard wykończenia i zaoferowanie nabywcom przystępnych cen nieruchomości. Ponieważ zaufanie i zadowolenie klientów są dla nas priorytetem, w realizowane inwestycje wkładamy całe serce. Do projektów podchodzimy indywidualnie, dzięki czemu wykorzystujemy wszystkie ich atuty, kreując miejsca niepowtarzalne i przyjazne, w których każdy może „żyć własnym rytmem”

Nasze
mocne strony

Dotychczasowe sukcesy odnosiliśmy dzięki rzetelności, umiejętnościom i stałemu podnoszeniu kompetencji. Dziś też stawiamy na kadrę techniczną o najwyższych kwalifikacjach. Zastosowanie nowoczesnych technologii w budownictwie kubaturowym i utrzymanie wysokiej jakości prac pozwala na realizacje naszych projektów na najwyższym poziomie.

Wszyscy nasi specjaliści mogą pochwalić się wieloletnim doświadczeniem i praktyczną wiedzą To dzięki ich zaangażowaniu i rzetelności mamy za sobą pasmo sukcesów i z optymizmem patrzymy w przyszłość. Przed nami kolejne inwestycje mieszkaniowe, do których realizacji jesteśmy naprawdę dobrze przygotowani. Aby uzyskać więcej informacji na ten temat, zachęcamy do obejrzenia zakładki Nasze Realizacje i Aktualności.